ZAPISY

35-122 Rzeszów,
ul. Franciszka Kotuli 3A

+48 17856 92 88, Komórka - 501 506 024
biuro@cud.rzeszow.pl

Tyflopedagogika

Film przygotowany przez TVP w Rzeszowie

CUD Rzeszów

Zapisy na nowe edycje studiów podyplomowych

Centrum Usług Dydaktycznych

Biuro firmy - ul.Fr.Kotuli 3a

Praca w przdszkolu

przedszkole

Niepubliczne Profilowane Przedszkole dla Dzieci z Autyzmem Dobry Początek w Jarosławiu ogłasza rekrutację osób na stanowisko nauczyciela przedszkola lub pedagoga specjalnego na pełny etat.

Wymagania: studia kierunkowe (licencjackie lub magisterskie), umiejętność pracy w zespole, empatia i kreatywność.

Kwalifikacje: studia z zakresu pedagogiki (przedszkolna/wczesnoszkolna/oligofrenopedagogika, pedagogika specjalna, terapia pedagogiczna)

Zakres obowiązków: praca terapeutyczna z dziećmi z autyzmem.

Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, pracę w młodym zespole, możliwość rozwoju.

Lokalizacja: ul. Węgierska 4, 37-500 Jarosław

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 783199112.