Rozwiń skrzydła i rozpocznij przygodę z lotnictwem

Zapraszamy do zapisów dzieci na zajęcia z modelarstwa lotniczego.

Aeroklub Rzeszowski prowadzi nabór do Sekcji Modelarskiej dla dzieci i młodzieży w wieku od 10 – 12 lat. Zajęcia będą odbywały się 1 raz w tygodniu w siedzibie Centrum Usług Dydaktycznych w Rzeszowie.

Rozpoczynamy cykl cotygodniowych zajęć, podczas których wspólnie sklejamy modele  samolotów.

Nasi instruktorzy od podstaw wprowadzają młodzież w świat modelarstwa. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego uczestnika. Krok po kroku pokazujemy zasady sklejania, organizacji pracy i sposoby użycia niezbędnych narzędzi.

Zajęcia prowadzone zgodne z programem Aeroklubu Polskiego, co uprawnia do udziału w ogólnopolskich zawodach modelarskich.

“W dzisiejszych czasach dzieci coraz częściej ograniczają swoje zainteresowania do gier komputerowych, telewizji i Internetu. Coraz trudniej znaleźć dziedzinę, która by przyciągnęła młodzież, a jednocześnie posiadała walory edukacyjne, poznawcze, sprzyjała rozwojowi twórczych zainteresowań, rozwijała umysł i zdolności manualne oraz wychowywała. Modelarstwo znakomicie pozwala te funkcje wypełnić. Spędzając czas wolny w sposób twórczy, dziecko pobudza swoją wyobraźnię, kreatywność, zręczność i sprawność manualną, poszerza zakres swoich umiejętności, uczy się koncentracji i planowanego działania, podkreśla własną indywidualność. Realizując czynnie swoje zamiłowania i pasje, czuje się dowartościowane i spełnione.”

Zajęcia stacjonarne: Rzeszów ul. Fr.Kotuli 3a,

Termin pierwszych zajęć: 7.02.2023r. godzina 18.45

Koszt zajęć: 50 zł za zajęcia 60 minutowe (nie wliczamy kosztów zakupu modeli)

ZAPISY: https://forms.gle/4Pt2LrFn7tgwY92D9

tel. firmowy : 17 856 92 88
tel. kom. 501 506 024
mail:biuro@cud.rzeszow.pl

Dyrektor CUD Rzeszów

Blog